Чим закінчилася політична агітація для іноземця

Нагадуємо, що політична партія «КМКС-Партія угорців України» для досягнення бажаного результату вдалася до порушення законодавства України шляхом «організації» політичних агітацій від ряду впливових іноземних посадовців та депутатів. 

Черговим «агітатором», якого 3 листопада 2021 року співробітники ДПС України не впустили до України, став голова Угорської партії «Альянс» (Szövetség) Крістіан Форро Іноземець, який на прохання лідера КМКС Ласло Брензовича публічно звернувся до угорців Закарпаття, закликавши прийти на вибори 25 жовтня 2020 року та зробити правильний вибір, а саме віддати свій голос за угорську партію «КМКС».

У відео-зверненні Крістіана Форро звертається до угорської меншини Закарпаття з закликом: «Шановні браття із Закарпаття! Звідси, із Фелвідийка, бажаємо вам сили та мудрого рішення під час недільних виборів. Скажіть своїм друзям, знайомим, щоб вони йшли голосувати, щоби у вас було сильне представництво! Удачі! Гойра Закарпаття! Голосуйте за КМКС!».

Цікавим є те, що для досягнення власних політичних амбіцій, Ласло Брензович вже «допоміг» та «віддячив» багатьом посадовцям, серед яких відомі Іштван Грежа, Арпад Потапі, Тілкі Оттіло, які порушили законодавство України та опинилися в списку тих, кому заборонено в’їзд до України.

Зараз, як й очікувалося, КМКС активно критикує органи державної влади України, звинувачує їх у чергових недружніх кроках та порушенні прав та свобод.      

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *