Андреа Бочкор та її роль у провокуванні українсько-угорського конфлікту

Вкотре Угорщина розпочинає активну фазу “розіграшу закарпатської карти” в ЄС, яка плавно перейде в обговорення її в Раді Європи.

“Євросоюз засуджує порушення прав угорської нацменшини в Україні”, – такий гучний заголовок прес-релізу члена європарламенту від Угорщини Андреа Бочкор розмістила на свої сторінці.

Проте жодної заяви від Високого представника ЄС у справах нацменшин досі не було і немає! Це чергова маніпуляція євродепутатки (доречі, уродженки Берегово) у стилі Скабєєвої чи під копірку заяв Хорті.

Насправді, реальна ситуація зовсім не така.

На засіданні робочої групи у справах національних меншин, яке відбулось ще 25 березня 2021 року в Брюселі з ініціативи тієї ж пані Бочкор, обговорювали тільки поточний стан справ у “закарпатських угорців”, обмеження їх свобод, «звірства» проти них, негативну пропаганду в ЗМІ проти них і їх представників, політичний тиск, погрози і залякування з боку ультраправих націоналістів, особливо члену Європейського парламенту”.

Постає цілком логічне запитання: Угорщина сама ж ділить українських угорців на “закарпатських” і українських?

І які «звірства» по відношенню до українських угорців Україна витворяє, за версією пані Андреї?

Зовсім не дивно, що за таку антиукраїнську діяльність уродженка Закарпаття Андреа Бочкар поповнила списки «Миртоворця», як особа, що несе загрозу державному суверенітету та територіальної цілісності України.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *